Ett par bordsprydnader från sent 1800-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSPRYDNADER, ett par, nysilver, 1800-talets slut, i form av hjortar och palmer, höjd ca 39 cm
HISTORIK: Har stått på restaurang Stallmästargården.
PROVENIENS: Tore Wretman
En med två avbrutna blad, slitage, anlöpningar
650478
2019-09-29