Hans Viksten oljemålning

Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HANS VIKSTEN (1926-1987): "Havsdrama", signerad och daterad Viksten 78k, olja på duk, 20x24 cm

Kuntoraportti

650488

Päivämäärä:

2019-06-02