Hans Viksten oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HANS VIKSTEN (1926-1987): "Havsdrama", signerad och daterad Viksten 78k, olja på duk, 20x24 cm
Kuntoraportti
650488
Päivämäärä:
2019-06-02