Bordsklocka silver Möllenborg 1867

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

800 SEK

MÖLLENBORG & FÉRON, bordspingla, silver, Stockholm 1867, dekor av meanderbård och stående skördegudinnan Demeter, höjd ca 11 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Slitage, smärre bucklor

650489

2019-09-29