Klubbat för:
11 000 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
MÖLLENBORG & FÉRON, bordspingla, silver, Stockholm 1867, dekor av meanderbård och stående skördegudinnan Demeter, höjd ca 11 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Zustandsbeschreibung
Slitage, smärre bucklor
650489
2019-09-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner