Borgila vas av sterlingsilver, Stockholm 1966

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORGILA, vas, steringsilver, Stockholm 1966, tryckt oval form, stämpelmärkt, höjd 11,5, längd 12 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Monogramgravyr, smärre repor

650493

2019-09-29