Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORGILA, vas, steringsilver, Stockholm 1966, tryckt oval form, stämpelmärkt, höjd 11,5, längd 12 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Monogramgravyr, smärre repor
650493
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här