Borgila vas av sterlingsilver, Stockholm 1966

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORGILA, vas, steringsilver, Stockholm 1966, tryckt oval form, stämpelmärkt, höjd 11,5, längd 12 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Zustandsbeschreibung

Monogramgravyr, smärre repor

650493

2019-09-29