Skålar mm 1900-tal

Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal
Skålar mm 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, KARAFFAR, 4 st, LJUSSTAKAR 1 par, KANNA, klarglas, slipad dekor, höjd 11-35 cm

Nagg förekommer

650494

2019-06-03