Signe Persson Melin glasburkar och -flaskor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE PERSSON-MELIN, "Sill i kvadrat", burkar och flaskor, 14 delar, huvudsakligen med lock av kork, burkar, 1900-talets andra hälft, Boda Nova, höjd 7,5 - 23 cm

Bruksslitage, vissa avlagringar

650499

2019-06-04