Karmstol Helldén

Karmstol Helldén
Karmstol Helldén
Karmstol Helldén
Karmstol Helldén
Karmstol Helldén
Karmstol Helldén
Karmstol Helldén
Karmstol Helldén
Karmstol Helldén
Karmstol Helldén

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID HELLDÉN, karmstol, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, stoppad sits och rygg, blå ylleklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage

650507

2019-06-02