Dosor mm delvis i silver

Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver
Dosor mm delvis i silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 3 st, varav 2 i silver, VIKTSTÅL, ELDSTÅL, 1800-tal, viksats daterad 1856, silvervikt ca 107 g

650513

2019-06-03