Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSOR, 3 st, varav 2 i silver, VIKTSTÅL, ELDSTÅL, 1800-tal, viksats daterad 1856, silvervikt ca 107 g
650513
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här