Gotthard Adolf Werner oljemålning

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

GOTTHARD ADOLF WERNER (1837-1903) Vid graven, signerad samt otydligt daterad, olja på duk, 46x39 cm

650517

2019-06-02