Meissen
2019-06-03
650526
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MEISSEN, uppläggningsskål, uppläggningsfat, porslin 1800-tal, höjd 5-12, längd 31,5-37,5 cm
Uppläggningsskål med lagning