Terrin med lock Kina 1700-tal

Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

1 500 SEK

TERRIN med lock, porslin, Kina, qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, höjd 20, längd 32 cm

Lagningar, senare uttag för soppslev

650536

2019-06-03