Vägglampor Lövsjö

Vägglampor Lövsjö
Vägglampor Lövsjö
Vägglampor Lövsjö
Vägglampor Lövsjö
Vägglampor Lövsjö
Vägglampor Lövsjö

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGLAMPOR, 1 par, modellnr 2501, Lövsjö, 1980-tal, stomme i mässing, tredelad skärm i marmor, höjd ca 25, bredd ca 30 cm, etikettmärkta

Kuntoraportti

Bruksslitage

650540

Päivämäärä:

2019-06-05