Vägglampor Lövsjö
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPOR, 1 par, modellnr 2501, Lövsjö, 1980-tal, stomme i mässing, tredelad skärm i marmor, höjd ca 25, bredd ca 30 cm, etikettmärkta
Kuntoraportti
Bruksslitage
650540
Päivämäärä:
2019-06-05