Stekhuv av pläter från 1800-talets slut
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEKHUV, pläter, sannolikt Storbritannien, 1800-talets slut, handtag med dekor av växtornamentik, höjd 21, längd 38, bredd 29 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Bristning nedtill, smärre slitage
650544
2019-09-29