Stekhuv av pläter från 1800-talets slut

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKHUV, pläter, sannolikt Storbritannien, 1800-talets slut, handtag med dekor av växtornamentik, höjd 21, längd 38, bredd 29 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Bristning nedtill, smärre slitage

650544

2019-09-29