Apoteksskåp
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
APOTEKSSKÅP, 1900-talets början, tvådelat, furu, övre delen med glasdörr samt bakomliggande hyllplan, nedre delen med en dörr och bakomliggande hyllplan, höjd ca 246, 102x32 cm
Slitage, märken, repor
650558
2019-06-04