Apoteksskåp

Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

APOTEKSSKÅP, 1900-talets början, tvådelat, furu, övre delen med glasdörr samt bakomliggande hyllplan, nedre delen med en dörr och bakomliggande hyllplan, höjd ca 246, 102x32 cm

Slitage, märken, repor

650558

2019-06-04