Hertha Hillfon stengodsskål

Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERTHA HILLFON, skål, stengods, delvis glaserad i svart och grönt, signerad H, höjd 6,5, diameter 12,5 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Glasyrmistor

650559

2019-09-29