Hertha Hillfon stengodsskål

Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål
Hertha Hillfon stengodsskål

Klubbat för:

5 400 SEK

1 000 SEK

HERTHA HILLFON, skål, stengods, delvis glaserad i svart och grönt, signerad H, höjd 6,5, diameter 12,5 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Glasyrmistor

650559

2019-09-29