Klubbat för:
5 400 SEK
1 000 SEK
HERTHA HILLFON, skål, stengods, delvis glaserad i svart och grönt, signerad H, höjd 6,5, diameter 12,5 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Glasyrmistor
650559
2019-09-29