Bläckställ av porslin från 1800-talets mitt

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLÄCKSTÄLL, porslin, 1800-talets mitt, föreställande ätande gentleman, handmålad, monterad på metallplatta, höjd 13 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Smärre slitage, obetydlig nagg

650561

2019-09-29