Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPELBORD, orientaliskt, 1900-talets början, fanerat med mahogny samt inläggninar i präelmor och svärtat trä, höjd ca
Zustandsbeschreibung
Slitage, fanerbortfall
650611
2019-06-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner