Le Corbusier

Le Corbusier
Le Corbusier
Le Corbusier
Le Corbusier

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965), efter: "Femme à la main levée", monogramsignerad och daterad i plåten LC 54, från okänd upplaga, färglitografi, bladmått ca 110 x 69 cm,

Uppklistrad på kartong, mindre skador i marginal annars i mycket gott skick

650623

2019-06-04