Le Corbusier
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965), efter: "Femme à la main levée", monogramsignerad och daterad i plåten LC 54, från okänd upplaga, färglitografi, bladmått ca 110 x 69 cm,
Uppklistrad på kartong, mindre skador i marginal annars i mycket gott skick
650623
2019-06-04