Skåp 1940-tal
Valmis
2019-06-04
650639
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKÅP, 1940-tal, alm och rotfaner, exteriört fanerat med masurbjörk, höjd ca 114 cm, 112 x 44 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, hack på dörren.