Chiffonjé Karl Johan
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
CHIFFONJÉ, 1800-talets början, Karl Johan, fanérad i mahogny, svärtade och bronserade kolonner, dragknoppar i ben, höjd ca 146, 134x60 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Kuntoraportti
Klaffen har slagit sig ngt (går ej att låsa), smärre ytskador och torrsprickor
650661
Päivämäärä:
2019-06-03