Vas Rörstand

Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand
Vas Rörstand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, Rörstrand, Drejar gruppen, glaserat stengods, signerade och daterad 1975, höjd ca 35 cm

650682

2019-06-04