Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STANISLAW ZURAWSKI (1889-1976): Nakenakt, signerad St Zurawski, olja på pannå, ca 50x35 cm
650704
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här