Matsalsbord glas och plexiglas 1980-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSBORD, glas och plexiglas, 1980-tal, oval skiva på benställning i plexiglas, höjd ca 74, 215 x 107 cm

Repor, slitage, mindre nagg

650712

2019-06-06