Olav Mosebekk färglitografi

Olav Mosebekk färglitografi
Olav Mosebekk färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

OLAV MOSEBEKK (1910-2001): "Dans", signerad O Mosebekk, 238/265, färglitografi, bildmått ca 62x49 cm

650722

2019-06-03