Parti silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PARTI SILVER, bestående av: 2 skålar, en stämplad CGH 1961, sterlingsilver, 2 dosor, otydligt stämplade, förgyllda insida, 1866, 2 salt och pepparruskor, CG Hallberg, 1915, 2 saltkar, CG Hallberg, 1915, 2 sockertänger, CG Hallberg samt I.S.G, 1 kruyddkar, CG Hallberg, 1912, 1 dosa, svenska importstämplar, 2 små fat, otydliga stämplar, total vikt ca 950 g
Inskriptioner, repor
650728
2019-06-03