Soffbord Danmark 1960-tal
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, dansk möbelproducent, 1960-tal, teak, utdragbara skivor på kortsidorna, höjd ca 47, 147x60 cm, etikettmärkt Danish Furniture Makers Control
Kuntoraportti
Bruksslitage, vattenring
650735
Päivämäärä:
2019-06-03