Skinnfåtölj troligen Ikea 1960-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, troligen Ikea, 1960-tal, klädsel i svart skinn, lösa plymåer, benställning av teak, sitthöjd ca 40, bredd ca 75 cm, brännstämplad 1965

Skinnklädsel med patina

650737

2019-06-03