Klubbat för:
380 EUR
Utropspris
500 EUR
OIVA TOIKKA, skål, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, klart glas och flerfärgat filigranglas, höjd 16 diameter 23 cm
650758
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här