Skål av Oiva Toikka

Skål av Oiva Toikka
Skål av Oiva Toikka
Skål av Oiva Toikka
Skål av Oiva Toikka
Skål av Oiva Toikka
Skål av Oiva Toikka

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

500 EUR

OIVA TOIKKA, skål, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, klart glas och flerfärgat filigranglas, höjd 16 diameter 23 cm

650758

2019-06-11