Hugo Backmansson akvarell

Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 EUR

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Vy med båt på stranden, signerad samt daterad 1936, akvarell och gouache på papper, 31x48 cm

650760

2019-12-04