Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé, numrerad 43/75, färgetsning, bladstorlek ca 55.5x75 cm
Ej examinerad ur ramen, bladet är nära botten av ramen
650776
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här