Antoni Clavé färgetsning

Antoni Clavé färgetsning
Antoni Clavé färgetsning
Antoni Clavé färgetsning
Antoni Clavé färgetsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé, numrerad 43/75, färgetsning, bladstorlek ca 55.5x75 cm

Ej examinerad ur ramen, bladet är nära botten av ramen

650776

2019-06-03