Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier
2019-06-03
650777
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (4) Rymdkompositioner, signerade Reuterswärd, numrerade 167/200, färglitografier, bildstorlek ca 40x40 cm
Ej examinerade ur ramen, passepartout av en med fuktskador