Hans Johansson ´´Tema´´ soffbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS JOHANSSON, "Tema", soffbord, samtida, Karl Andersson & söner, underrede i vitlackerad trä, skiva i klarglas, höjd ca 55 cm, diameter 81 cm

Smärre slitage, mindre repor

650787

2019-06-03