Tillbaka till katalog

Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur

Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur

Klubbat för:

5 000 SEK

Estimate

3 000 SEK

Description

TISSOT, armbandsur, Seastar Navigator, stål, 1970-tal, manuell, plexiglas, datum, kronograf, boettnr. 40520, cal Valjoux 7733, verknr. 17137818, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 40 mm

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

650802

Date:

2019-06-04