Tillbaka till katalog
Tissot Seamaster Navigator herrarmbandsur
Klubbat för:
5 000 SEK
Estimate
3 000 SEK
Description
TISSOT, armbandsur, Seastar Navigator, stål, 1970-tal, manuell, plexiglas, datum, kronograf, boettnr. 40520, cal Valjoux 7733, verknr. 17137818, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 40 mm
Condition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
650802
Date:
2019-06-04