Golvlampa 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, inköpt hos Illums Bolighus, sockel i marmor, kromad metall, skärm i vit plast, höjd ca 175, längd 170 cm, armaturens originalkvitto finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage
650803
2019-06-04