Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LASTFARTYG, "Sagoland" omkring 1900-talets mitt, Barrsätra järnmanufakturi Hovslätt, bemålad plåt, master i trä, el motor, längd ca 65 cm
Funktion ej prövad , smärre lackskador
650810
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här