Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, teak, vägghängda, 4 moduler, varav två med lådor, omkring 1900-talets mitt, ca 37x26 cm, höjd 12,5 cm
Bruksslitage
650814
2019-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här