Vägghängda sängbord teak

Vägghängda sängbord teak
Vägghängda sängbord teak
Vägghängda sängbord teak
Vägghängda sängbord teak
Vägghängda sängbord teak
Vägghängda sängbord teak

Klubbat för:

5 600 SEK

1 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, teak, vägghängda, 4 moduler, varav två med lådor, omkring 1900-talets mitt, ca 37x26 cm, höjd 12,5 cm

Bruksslitage

650814

2019-06-04