Byrå 1900-talets början

Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, fanérat i mahogny med intarsia dekor i form av solfjäder, kalkstenskiva, 3 lådor, övre lådan med fackinredning, beslag i mässing, höjd ca 79, 87x51 cm

Bruksslitage, några stötmärken i skivan, repor, märken

650826

2019-06-03