Matgrupp i gustaviansk stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1900-tal, 8 dlr, gustaviansk stil, vitmålad, skuren dekor, bestående av: matbord, 6 stolar, sideboard, sideboardets höjd 81, 161x42, bordet höjd 74, 140x100, 2 iläggsskivor 49 cm
Bruksslitage
650834
2019-06-03