Matgrupp i gustaviansk stil

Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1900-tal, 8 dlr, gustaviansk stil, vitmålad, skuren dekor, bestående av: matbord, 6 stolar, sideboard, sideboardets höjd 81, 161x42, bordet höjd 74, 140x100, 2 iläggsskivor 49 cm

Bruksslitage

650834

2019-06-03