Oljemålning 1900-tal

Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

WILHELM WIDELL (1893-1969): tillskriven, Landskap i skymning, olja på duk, 32x46 cm

Kuntoraportti

650853

Päivämäärä:

2019-06-03