Oljemålning 1900-tal
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
WILHELM WIDELL (1893-1969): tillskriven, Landskap i skymning, olja på duk, 32x46 cm
Kuntoraportti
650853
Päivämäärä:
2019-06-03