Matsalsgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, 9 dlr, bestående av: skänk, hörnskåp, 6 stolar samt 1 matbord, mått på hörnskåp , höjd 172, skänk 160x50, matbord, 120 samt 2 iläggsskivor á 55, sitthöjd stolar ca 45 cm

Bruksslitage, 1 stol med skada vid bakre ben

650882

2019-06-10