Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGHÄST, tidigt 1900-tal, bemålat trä, höjd ca 70 samt längd 90 cm

Ej komplett, lösa delar, slitage

650893

2019-06-03