Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE för två flaskor, Etain, tenn, med hänklar i form av ranklar, stämplad undertill, höjd ca 23 cm
Bruksslitage, mindre repor
650897
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här