Stellan Widholm, oljemålning

Stellan Widholm, oljemålning
Stellan Widholm, oljemålning
Stellan Widholm, oljemålning
Stellan Widholm, oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STELLAN WIDHOLM (f.1939), Galopptävling, signerad S Widholm, verso etikett ´1:a pris Jägersro´, olja på pannå, ca 80x100 cm

650899

2019-06-13